Inn Dorm Öğrenci Yurdu

Inn Dorm Öğrenci Yurdu hotel konforunda aile sıcaklığında hizmet sağlar.

Misyonumuz

Inn Dorm öğrenci yurdu, yönetim kadrosu tamamen profesyonellerden oluşmuş bir zihniyet ve deneyimli personeli ile kıymetli öğrencilerimize en iyi konaklama imkanlarını sunmak üzere, her gün daha da gelişerek hizmet vermektedir.

DAÜ öğrenci yurtları arasında farkımız anlayışımızdır. Bir ebeveynin çocuğuna olan yaklaşımı ne ise yurdumuzun da misafirlerine yaklaşımı aynıdır. Korumacı, doğru ve eğitici bir kadronun ışığı altında yalnız konaklama değil, aynı zamanda eğitim hayatlarına da katkıda bulunma en önemli önceliğimizdir.

Rahat çalışma ortamı, Doğu Akdeniz Üniversitesi içerisinde yerleşmiş olması ve bir çok kolaylığın standart olduğu yurdumuzda her geçen gün daha da iyi hizmet verebilmek için geliştirmeler yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Çağdaş yönetim anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeden öğrencilerimizle bütünleşmeyi sağlamak, başarının doğru çalışma ortamından geçtiğinin bilinci içerisinde değerli misafirlerine rahat, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak.

Hedefimiz, öncelikli tercih edilen bir öğrenci yurdu olabilmek ve kurumsal değerlerimizden asla ödün vermemektir. Çocuğunuza bir yurt ortamı değil bir yuva kazandırmanın mutluluğu ise bizler için vazgeçilmez bir haz kaynağıdır.